LucieGlaister

čokoládovékrálovství

Lucii známe opravdu dlouho a její čokoládovou cestu sledujeme od samotného počátku. čokoládové bonbóny a lanýže vyrábí přees 10 let a tato tradice si vyžádala další posun kupředu. do svého portfolia produktů zahrnula potraviny pro opravdové gurmány, které se vyžádaly zcela nový eshop. vedle té nejlepší čokolády se nyní objevily opravdové zážitky pro chuťové buňky jejích zákazníků. Co to znamenalo pro nás? další velkou výzvu, kterou jsme v roce 2020 na adrese lucieglaister.com zrealizovali.

správná

produktováfotografie

Všechny nové produkty jsme nafotili a podrobili přísné retuši, aby v novém eshopu vypadaly co nejlépe. Zároveň jsme přidali souhrnné ilustrační fotografie, které dávají novému obchodu jedinečný vzhled.

eshop

šitýna míru

Plně responnzivní web na míru. jak jinak. s jednoduchou woocommerce administrací pro rychlou správu produktů, objednávek, kterých eshop generuje desítky denně.

spolupráce s klukama z oldfriend je pro mě důležitou součástí mého čokoládového byznysu. pracujeme spolu už několik let a já vím, že se stále posouváme dál. nová verze eshopu mi otevřela nové možnosti jak své produkty dostat lépe k mým zákazníkům. za mě jednička s  ⭐️

Lucie Glaister

your chocolatier & food lover

Scroll to Top

More than Digital Agency.

Your Old Friend in Digital Universe.

Rychlý kontakt