Jak můžemespolupracovat?

vybertesi

#withlovebyOldfriend.

projekt přímo pro vás
fifty / fifty / startup

All in one projekt vám přímo na míru

Pevná cena realizace

cenu za projekt stanovíme hned na začátku a nehneme se ani o píď. vytvoříme společně zadání, které budeme ctít a uděláme vše pro to, aby jsme dosáhli společných cílů.

Přesné termíny realizace

čas jsou peníze. proto vytvoříme pevný harmonogram jednotlivých prací. průběžně budeme kontrolovat výsledky a sledovat zda se nám společně daří plnit stanovené cíle.

Support, jaký si představujete

hotové dílo pro vás bude provozovat a hýčkat, jako by bylo naše vlastní dítě. data vám zálohujeme v bezpečí a splníme jakákoli budoucí přání.

Vzájemná spolupráce. každý dělá to své

Realizace jde za námi

vy vkládáte své know-how. a my zase své. vyslechneme váš podnikatelský záměr a pokud se myšlenkově potkáme, realizaci neřešte. je to na nás.

Stáváme se partnery

každý z nás investuje to, co umí nejlépe. vy vaši práci a know how. mY naši znalost prostředí a internetu. jedeme v tom na půl. provozní náklady aplikace, webu nebo eshopu a zisk dělíme na půl. fifty/fifty. jsme plnohodnotnými partnery.

Rozvoj máte pod kontrolou

každý byznys potřebuje stále posouvat. spolupráce s námi také. náklady na rozvoj ale máte společně s námi pod kontrolou. jsme partnery a startegická rozodnutí děláme vždy společně.

Nezávazně násvyzkoušejte

a my váspřesvědčíme

Scroll to Top

More than Digital Agency.

Your Old Friend in Digital Universe.

Rychlý kontakt