Sledujte nás

barbershop razors & Scissors

Barbershopy, tetovací salóny. Pro tyto klienty platí trošku jiná pravidla o tvorbě loga. Běžná loga tíhnou k jednoduchosti. U těchto klientů je základem ornamentální tip loga. Ten nejlépe vystihuje až uměleckou povahu práce.

U barbershopů a tetovacích salónů platí ještě mnohem víc základní pravidlo. Tím pravidlem je konzistence v komunikaci. Od venkovního banneru, po nejmenší produkt. Styl, který ladí se dřevem nebo kovem. Až industriální pojetí byznysu si vyžaduje okázalost. A to v každém detailu. Whisky, doutníky, kožená křesla, nabroušené břitvy, tetovací jehly. Tak vypadá barbershop, tatoo tatoo salón, tuning shop.

Projekt Barbershopu Razors & Scissors jsme připravili jako ilustraci. Název jsme si vymysleli. Nicméně takový Barbershop existuje. Jeden třeba v Holandsku, druhý v Bangladéši. Oba jsme oslovili s nabídkou možnosti využít logo, které jsme vytvořili. Prozatím bez odezvy. Budeme aktualizovat.

 

kategorie

Logo

Venkovní grafika

Vizitky

Produkt design

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Různá řemesla,
různý styl. DUBOVÝ STŮL OD IRONWOOD.

Je prezentace kadeřnictví stejná jako prezentace barbershopů? Není. Navzdory podobnosti je klient velmi rozdílný. Tomu je třeba přizpůsobit vše od loga, po interiérový design. V současné době spolupracujeme se nadšenci z IRONWOODU. Ti již rok pracují na produktech se základem dřevo – kov.

Řešíte vybavení barbershopu, tetovacího salónu nebo třeba kavárny. Zmiňtňe to v rámci 30minutové konzultace zdarma a získáte 10 procent slevu na stůl na míru. Ironwood je napojený na dalšího z našich klientů – Pilu Rozhozec. Vše je možné vyrobit na míru.

White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.