Sledujte nás

cenná zásilka

Ambiciózní startupový projekt, který si vytyčil cíl umožnit svým zákazníkům opravu cenností bez nutnosti osobní návštěvy hodinářství nebo zlatnictví. Pro Cennou zásilku jsme na míru připravili web, ke kterému už v počátcích přibylo také vytvoření loga.

Připravili jsme desktop / tablet i mobilní verzi. Oproti původnímu plánu bylo přidáno několik funkcí navíc. K prezentaci jsme připravili animaci, která probíhá při „průjezdu“ uživatele stránkou. Při scrollování dojde nejprve k opravě a vyleštění prstenu a následně také k výměně prasklého sklíčka hodinek.

Doprogramovali jsme běžnému formuláři funkci zobrazování textu ve zvoleném fontu. To je důležité pro zákazníky, kteří zvolí možnost vygravírovaného textu na některou z cenností. V reálném čase je měnit font. A ihned také vidět výsledek.

Momentálně připravujeme další produkty „korporátní identity“. Vizitky, razítko, design obálek. Po dokončení zařídíme jejich výrobu a distribuci.

kategorie

Logo

Webdesign

Tvorba funkcí na míru

Korporátní identita

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.