Sledujte nás

design jako nikde jinde.

na hranici mezi tvorbou písem a ilustrací. všechno je možné. Desing produktu, logo, plakát, billboard. Hranice letteringu neexistují.

Lettering je rychle expandující obor. Nároky na grafiku jsou vysoké. A často také na design na míru. Tomu všemu dokáže lettering vyhovět lépe než běžná „grafika z počítače“.

V současnosti není na českém trhu další firma specializující se na lettering. Jsme v tomto průkopníky v oboru, který nás neskutečně baví. Buďte součástí inovace na grafickém trhu. Využijte lettering pro svoji firmu. Od plakátu po webovou stránku. Využití i možnosti jsou v podstatě neomezené.

kategorie

Lettering

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

certifikáty se nechlubíme,
ale to neznamená,
že je nemáme.

Lettering je expandující obor. Především se to týká USA, Anglie nebo Francie. Lettering je takové nové písmomalířství. Výsledky nicméně nekončí na stěnách. I když mohou. Jsou zpracovány do digitální podoby.  Prvním krokem je většinou tužka a papír. Po digitalizaci a převedení do křivek, je použití nekonečné. 

Abychom Vám přinesli to nejlepší, učíme se od těch nejlepších.

Spoluprací s námi tak získáte znalosti špiček v oboru. Mezi ty, od kterých jsme se učili patří Ken Barber. V současnosti největší kapacita v letteringu. Mezi jeho klienty patří Cher, Hermés, Jimmy Kimmel nebo Vogue.

Mezi další patří Jon Contino, jehož designem se pyšní např. tým MLB White Sox. Dále např. Jessica Hishe, švýcar Stefan Kunz nebo Jimbo Bernaus.

POCHLUBTE SE RUČNÍ GRAFICKOU PRACÍ PŘIPRAVENOU NA MÍRU. Video procesu dodáváme jako součást výstupů.

Běžný grafik sedne k počítači. Využije font, který si stáhne. Pracuje tak s něčím, co se recykluje. Font, který použije nebyl vytvořen přímo pro Vás. Nemusí tak odpovídat přesně Vašim potřebám.

Za každým fontem byl vždy člověk, který ho nakreslil. Lettering se vrací o krok zpět a dělá totéž. Navržená grafika nebo písmo tak odpovídá přímo Vašim potřebám

A pokud se nerozhodnete jinak, licence na něj je Vaše.

Lettering ale nejsou jen fonty. Je využitelný od log, nástěnnou výzdobu kanceláře (ručně nebo polep), po plakáty a billboardy nebo design produktu. Mějte svůj vlastní design! Využití letteringu při tvorbě loga – Pila Hynek.

Podívejte se na zákulisí procesu vzniku několika projektů. Video z procesu Vám rádi nastříháme a dáme k dispozici. Můžete ho využít při prezentacích. 

Sledujte nás na instagramu.

White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.