Sledujte nás

Grafika a realizace polepu

i s menším rozpočtem můžete být vidět. návrh provedeme i na dálku.

Vatado je rozjíždějící se firma. Chce být vidět. A my jsme rádi pomohli. Mnohdy není potřeba velký rozpočet. Místo celopolepu se dá vhodně zvolit částečný. Minimalistický návrh jsme v době omezení pohybu realizovali na dálku. K návrhu jsme využili plánky modelu auta. K dispozici byly i reálné fotky. A návrh představili jako ilustraci. Pro představu o výsledku je často lepší než Photoshop. Ani práce na dálku není problém. Alespoň ve fázi návrhu.

Návrh byl odladěn a potvrzen. Navzdory minimalistické grafice je Vatado vidět. Rozpočet bylo tak možné držet nízko. Vyšli jsme z grafiky společnosti. Využili logo jako celek i jeho části. A kontrastní grafikou ukázali to nejdůležitější. Velikost písma někdy není vše. Zvlášť to platí u venkovní grafiky. Rozdíl v kontrastech použitých barev je důležitý. Čím dále je design od varianty bílá-černá. Tím hůře bude čitelný. Ve tmě a při zhoršené viditelnosti nebude dobře vidět. Je to jako s reflexními prvky. Čím kontrastnější grafika, tím dříve ji přečtete. V dnešní době může jít o důležitou výhodu. U automobilu je třeba počítat také s pohybem. U venkovních bannerů můžete s vhodnou grafikou vyčnívat mezi ostatními.

Na realizacích spolupracujeme s Rawe. Společně jsme pracovali na několika projektech. Můžeme tak garantovat rychlost i kvalitu. Na samotnou realizaci dohlížíme.

kategorie

Polepová grafika

Realizace

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

vyčnívejte mezi konkurencí.
i s nízkým rozpočtem to zvládnete.

Není třeba velkých marketingových studií. Na zákazníky míří přes 3000 reklamních sdělení denně.

Prvním krokem, aby si Vás našli, je být vidět. Využijete pro reklamu firemní auto. Nebo i to vlastní? Jednoduchá, finančně nenáročná propagace.

Navrhneme i zrealizujeme polepy automobilů.

Kromě polepů navrhneme a zrealizujeme venkovní bannery, billboardy. Nebo Vaši grafiku využijeme k polepu kanceláří.

Nevíte, jak na to? Stačí sjet o několik řádků níže a využít 30minutové konzultace zdarma. Doporučíme Vám řešení vhodné pro Vás. Zohledníme rozpočet. 

White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.