Sledujte nás

od nákresu k produktu

máte v šuplíku nápad na svůj "bezovka spritz", pojďte ho konečně zrealizovat.

Bezovka Spritz je symbolem toho, co máte v šuplíku. Jedinečné nápady. Ať už je to produkt nebo služba. Všichni Vám říkají, že je to blbost. Už i Vy si to začínáte myslet. Tak přestaňte! O většině důležitých věcí se říkalo, že je to blbost. Když zůstane v šuplíku, nikdo nezjistí, jestli to byla pravda.

Fandíme novým nápadům. Pomáháme s jejich realizací. Chceme vidět Váš úspěch! Chcete taky? První krok je jednoduchý. Využijte naší 30minutové konzultace zdarma. Pojďme se zamyslet, jak potkat Váš produkt v regálech obchodů. Jak se budou tvářit ti, co Vám nevěřili.

Jsme fandové inovací a jedinečných nápadů. Pojďte spolupracovat. Věříte ve svůj produkt? Pak Vám pomůžeme ho dostat na svět.  

kategorie

Lettering

Design produktu

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

podpoříme váš projekt finančně. udělejte první krok zdarma.

Jste srdcař(ka), která jde do věcí naplno. Nevíte si rady s designem nebo marketingem. To nevadí, nežívíte se tím.

Vy dodáte produkt, my dodáme know-how. Představte nám svůj nápad. Přesvědčte nás a my dodáme část naší práce jako investici do Vašeho startu výměnou za domluvený dočasný podíl na obratu. 

Vy rozumíte své práci, my té své. Fandime novým věcem a nebojíme se do nich investovat.

Jsme tak závislí na Vašem úspěchu a uděláme tak pro něj maximum.

Pojďte probrat možnosti. Udělejte jednoduchý první krok, který je zdarma. Domluvte si 30minutovou konzultaci zdarma.

vyndejte nápady z šuplíku & jak vznikal návrh bezovka spritz

Věříme v individuální design. Věříme v lidskou ruku. První krok každého našeho designu je náčrt. Série náčrtů. Ta nás vede postupně k cíli. Vytváříme tak jedinečné produkty. Produkty, které se odlišují od konkurence. 

Hledáme jedinečnost Vašeho produktu. A vytváříme mu odpovídající design. Studujeme konkurenci. Tvoříme návrhy, které se odlišují. Stejně jako se Váš produkt odlišuje od ostatních. 

Bezovka Spritz je symbolem všech skvělých lidí a jejich nápadů. Lidí, kteří se bojí vyndat nápad z šuplíku. Těch, kteří by se bát neměli. Češi byli a jsou šikovní. My chceme pomoct tomu, aby tu Češi byli pro Čechy. Abychom mohli být hrdí na naše výrobky. Abyste Vy mohli být hrdí sami na sebe! S námi je první krok zdarma!

 

White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.