Sledujte nás

Pila Hynek

web si nemůžu dovolit. Ne, nemůžete si dovolit web nemít.

Patří tradiční „podnik“ jako pila na internet? Určitě! Protože proč platit za dřevo přeprodejcům za něco, co můžete dostat přímo od zdroje. Akorát to dělá málokdo. Proč? Protože to není běžné. Nikde nenajdete nabídku. Webové stránky většinou chybí. Setkáte se tak často jen na plotech s bannery palivové dřevo. S Pilou Hynek má Oldfriend osobní vztahy. Web nebo „nedejbože“ logo viselo ve vzduchu poměrně dlouho. 

Letos přišlo rozhodnutí. Postupnými kroky k propagaci pily. Cílem je rozšiřovat povědomí o pile lokálně. Od prvních bannerů tak vedla cesta k logu. Následně k webovým stránkám a eshopu. A spolupráce nekončí. Naopak.

kategorie

Logo

Webové stránky

Eshop

Venkovní grafika

Neváhejte, nasdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

děláte svou práci poctivě a zákazníci nepřicházejí? i jednostránkový kvalitní web je lepší než žádný...

Otázka je: vědí, že existujete? Víte, kdo jsou Vaši zákazníci? Nebo, kdo byste chtěli, aby byli Vaši zákazníci?

Před rozhodnutím, jak oslovit zákazníky je dobré se nad těmito otázkami zamyslet. 

Někdy je odpovědí samotná lokalita. Pila Hynek se nachází v trojúhelníku měst Kutná Hora, Kolín a Čáslav.

Propagace tak bude směřovat k těmto městům. Venkovní bannery, letáková kampaň, inzerce v novinách.

To vše může sloužit k oslovení zákazníků. Abyste si získali jejich důvěru, je ale potřeba mnohem více. První dojem je vždy klíčový. I jednostránkový web je lepší než žádný a finanční náročnost není velká.

jak vznikALO logo a co je lettering?

Logo je tváří značky a pila není výjimkou. Tradice chce individuální přístup. Co je více individuální než vlastní font. Pro pilu Hynek jsme ručně nakreslili vlastní písmo, které je použité ve slově „Hynek“. Základem je tedy lettering, písmařství chcete-li. Výsledkem je pak jedinečný produkt. Písmo, které bylo vytvořeno právě pro Vás a je jen Vaše. Ostrá zakončení odpovídají těm, které najdete na pilách. Budova v logu vychází ze skutečné podoby jedné z budov pily.

V první fázi navrhneme několik směrů s ohledem na povahu klienta, obor ve kterém působí. U každé značky se najdou další specifika, která ovlivní podobu loga.

Z několika nákresů byl vybrán klientem jeden, který byl dále rozkreslen. Následně po schválení převeden do „křivek“, tedy zcela přesného formátu. Zrychlený proces vytvoření finálního nákresu můžete zhlédnout na následujícím videu.

 

White logo OF on transparent background

Pomáháme start-upům i zaběhlým firmám překonat nejistotu při tvorbě a sjednocení vizuální komunikace a s optimalizací firemních procesů s využitím designu a IT technologií.

Pomáháme tvořit silné efektivně fungující značky atraktivní pro klienty, značky udávající směr.