Co vám můžemenabídnout?

#withlovebyOldfriend.

rolujtedolů

nezávazné setkání za cenu vašeho času

Úvodní konzultace

chceme vás vidět, nebo alespoň slyšet. vaše vize je pro nás alfou a omegou celé naší práce. řekněte nám, co jsou vaše cíle. my vám řekneme, jak jich dosáhnete.

nezávazné setkání za cenu vašeho času

to je moc důležité

Pochopení vašeho byznysu

po prvním setkání je to na nás. musíme vás přesvědčit, že jsme vás pochopili a dokážeme naplnit vaše očekávání. ukážeme vám novou cestu a bude na vás, jestli se tudy s námi vydáte.

to je moc důležité

vaše identita přichází

Návrh loga @ CI

pokud právě začínáte, žádný problém. navrhneme vám vše potřebné. vaše logo či celou „korporátní identitu“ vašeho nového dítěte. pokud už identitu máme, navrhneme úpravy, nebo vyjdeme z toho, co máte.

vaše identita přichází

jak budete vypadat?

Design

vzhled je to, co vaši zákazníci ocení. každý náš projekt je originál. navrhneme vám aplikaci, web či eshop přesně na míru. hotové šablony od nás rozhodně nečekejte. naším cílem je individualita a odlišnost od konkurence na první pohled.

jak budete vypadat?

v technologiích se vyznáme

Vývoj a testování

náš tým vyvíjí aplikace, weby a eshopy dostatečně dlouho, takže dobře víme jak na to. používáme osvědčené standardy a nepouštíme se do krátkozrakých trendy uliček. tak vám dokážeme zaručit kvalitu a dlouhověkost našeho společného díla.

v technologiích se vyznáme

řidičák na vaše nové dítě

Školení a nasazení

hotové dílo vám musíme předvést tak, abyste ho dokázali ovládat ve dne v noci. jakmile si budete jistí, můžeme jít do světa. do online světa.

řidičák na vaše nové dítě

nutnost, která vás nemusí zajímat

Provoz a údržba

pokud nebudete chtít jinak, všechny naše projekty provozujeme u nás. díky tomu máme neustálý přehled o tom, co se děje a zda je vše v nejlepším pořádku. péči nechte na nás. vy se věnujte pouze tomu, čemu chcete rozumět.

nutnost, která vás nemusí zajímat

bez toho půjde těžko

Marketingová podpora

pro nováčky povinnost, pro zaběhlou značku, ale také. vaše projekty dokážeme podpořit nastavením marketingových kampaní, SEO optimalizací a tak dále. sociální sítě, vyhledávače, srovnávače? s námi to půjde.

bez toho půjde těžko

jsme oldfriend

Doživotní spolupráce

i po dokončení projektu tady pro vás budeme. každý den. obrátit se na nás bude stejně tak snadné, jako napoprvé.

jsme oldfriend

technologie, které používáme

Scroll to Top

More than Digital Agency.

Your Old Friend in Digital Universe.

Rychlý kontakt